Jak Dołączyć i inne FAQ

Dowiedz się jak dołączyć do projektu.
A jeśli masz jakieś pytania odpowiedzi na te najczęstsze znajdziesz poniżej.

Dołącz do projektu

Jeśli jesteś na tej stronie z wyszukiwarki i nie masz kontaktu z nikim z projektu, Twojego prowadzącego możesz wybrać z jednego z topowych liderów miesiąca lub dołączyć bezpośrednio do mnie. W tym celu  kliknij przycisk obok, wybierz osobę i zostaw swojego maila.

Tu znajdziesz

Najczęściej Zadawane Pytania

A jeśli wciąż masz jakieś pytania lub wątpliwości a pytania obok ich nie rozwiązują przejdź do formularza kontaktowego na stronie Kontakt

  • Dla tych co szukają lepszych rozwiązań,
  • Dla tych co nie chcą marnować swojego czasu na bezskuteczne i powtarzalne działania,
  • Dla każdego kto chce działać w branży MLM a brzydzi się  spamu, hejtu i robienia list znajomych,
  • Dla tych co wierzą że można inaczej,
  • Dla tych którzy nie chcą słuchać poleceń typu „rób tak jak ja bo tylko w ten sposób osiągniesz sukces” a każde odstępstwo od reguły jest karane stwierdzeniem „no i po co tak robisz? Przecież robisz źle bo nie tak Cię uczę!”
  • Dla tych co kochają wolność, kreatywność, testowanie różnych możliwości, ale także dla tych co wolą rutynę i lubią jasne rozwiązania które pomagają i wyręczają w wielu powtarzalnych czynnościach.
  • Dla tych co nie chcą sami męczyć się z pozyskiwaniem partnerów

To w jaki sposób tu pracujemy pozwoli Ci rekrutować odpowiednich partnerów i nie jest to zależne w żaden sposób od liczby Twoich znajomych.

Po to zbudujesz system abyś sam nie musiał szukać osób chętnych do struktury tylko aby te osoby same do Ciebie chętnie dołączały

Nie martw się NIE BUDUJEMY TU LISTY ZNAJOMYCH DO KTÓRYCH MASZ SIĘ ODEZWAĆ Z PROPOZYCJĄ BIZNESOWĄ!

Oczywiście że możesz, przecież możesz wszytko na co masz ochotę, to ja nie mogę narzucić Ci sposobu działania, ale jeśli nie chcesz stracić znajomych to naucz się zapraszania ich we właściwy sposób, nieinwazyjny i bez spamu. W tym pomoże Ci ten SYSTEM.

Bardzo dobrze ja Też nie lubię. Nikt Cię do tego tutaj nie będzie namawiał 🙂 

Tym bardziej powinieneś zacząć teraz, żeby szybko stworzyć dodatkowe źródło dochodu i później móc się odciążyć czasowo od pełnoetatowej pracy i przekładania złotówek na godziny. Pełne wdrożenie programu wymaga tylko max 20stu godzin pracy. A późniejsza obsługa systemu zajmie Ci od 10 min do pół godziny dziennie.  Nie jest to chyba zbyt wiele jak na pracę dodatkową z której możesz „wyciągnąć” dodatkową WYPŁATĘ.

Dalej nie masz czasu?  To zapytaj się co w takim razie tutaj robisz po co to czytasz  i czy warto tracić czas na zastanawianie się co by było gdyby. Czy zastanawianie się dzień, tydzień, dwa, miesiąc zmieni cokolwiek czy przybliży Cię do czegokolwiek? 

Program zapewnia Ci wszystkie niezbędne materiały i jest tak skonstruowany, że w sumie na „postawienie” systemu i puszczenie go w ruch potrzebujesz ok 20 godzin rozbite na 2 – 3 dni. Jeśli będziesz mieć „małe zakłócacze czasu” czytaj np etat lub dzieci nad głową to myślę, że te godziny mogą rozciągnąć się w czasie – z przerwami na nocniki, obiadki i inne raporty max do 2 tygodni. 

SYSTEM jest Twoim pracownikiem – taką zautomatyzowaną wersją Ciebie, mnie i każdego kto tu dołącza. Nigdy się nie męczy i nie śpi. Działa kiedy Ty się bawisz, odpoczywasz czy jesteś zajęty innymi sprawami. Oczywiście jak każdy pracownik ma Swoją cenę jaką trzeba mu zapłacić ale jest dużo tańszy w utrzymaniu od zwierzaka domowego;) Żeby działał musisz mu na to pozwolić, więc jako jego BOSS musisz mu dostarczyć:
  • miejsce pracy (jednorazowa aktywacja konta w MLM – 7 zł, jeśli nie masz jeszcze własnej domeny to koszt ok 12 zł za pierwszy rok + certyfikat SSL 59 zł + hosting – u mojego jest 5.99 zł / m-c płatne co miesiąc)
  • zadania do wykonania (musisz zrobić kilka rzeczy aby zapewnić osoby które ma Twój system obsłużyć).
Jeśli nie jesteś osobą techniczną nic się nie bój! Wszystkiego uczysz się w Systemie który prowadzi Cię za rękę od punktu A do punktu Z przeprowadzając przez wszystkie kolejne i niezbędne etapy. Znajdziesz tu wszystkie lekcje techniczne które przeprowadzą Cię przez cały proces stawiania systemu, lekcje z zakresu skutecznych działań marketingowych oraz niezbędne pomoce i przydasie by usprawnić i ułatwić Ci przejście wszystkich KROKÓW oraz późniejsze działania. 
Program jest tak ułożony aby usunąć wszelkiego rodzaju wymówki spowodowane niewiedzą jak coś wykonać skutkujące odwlekaniem w czasie i na wieczne nigdy zadań które masz wykonać. Będziesz robić tylko jedną jasno określoną rzecz na raz  więc nie będziesz się zastanawiać co masz w danym momencie robić. Najprościej jak się da:  jeśli nie skończysz zadań z danego etapu nie idziesz dalej. Wszystko po to abyś kończąc całość miał przed oczyma w pełni sprawny, kompletny i działający system który będzie prowadził Twój biznes.

Tak! SYSTEM JEST W PEŁNI DARMOWY pod warunkiem przynależności do mojej struktury. Myślę że to układ Win-win -Ty mi nie płacisz ale płaci mi firma. Konkretny MLM spowodowany jest też troską o jasność komunikacji. Abyś Ty dostał same konkrety i nie było nieporozumień i problemów w obsłudze wielu MLM cały system oparty jest tylko o jeden program (bo chociaż wszystkie MLM są podobne różnią się szczegółami które mogą mieć wpływ na kolejność występowania niektórych procesów).  Szkoda czasu na teoretyzowanie a jako że najłatwiej się tłumaczy na przykładzie to cały system i wszystkie treści przygotowane są pod wybrany przeze mnie program MLM i wymogiem darmowego uczestnictwa jest właśnie dołączenie do tego biznesu.

Istnieje możliwość zakupu samego kursu w cenie 497 zł >>>TUTAJ<<<
lub kursu wraz z gotowym systemem i materiałami pomocniczymi oraz wsparciem technicznym  w pełnej  cenie 2497 zł >>>TUTAJ<<<
Przede wszystkim inwestujesz Swój czas w szkolenia aktywacja konta w MLM – 7 zł -jednorazowa plus zamówienie dla siebie za 100 punktów jeśli nie masz jeszcze własnej domeny to koszt ok 12 zł za pierwszy rok + certyfikat SSL 59 zł + hosting (to zależy od usługodawcy) u mojego jest 5.99 zł / m-c płatne co miesiąc
W wybranym do tego systemu MLMie wypłata jest co 3 tygodnie- tyle ile trwają katalogi poza grudniem gdzie mamy 4 tygodniowy katalog czyli w sumie 17 wypłat -od 300 zł – 3000 zł na poziomie menadżera, 3000-5000 zł na poziomie dyrektora, i jeszcze więcej na wyższych poziomach. Nie ma tu górnej granicy zarobków.
Jeśli należysz do tych osób które chcą mieć wszystko wyliczone co do grosza, albo lubisz patrzeć jak zmieniają się cyferki,  tu masz specjalnie na potrzeby systemu stworzony KALKULATOR WYPŁAT- by Agata Szpiech.  Proszę zapisz sobie kopię i dopiero zacznij się bawić. 🙂 A jeśli wciąż będzie Ci mało możesz wiedzę z kursu wykorzystać do budowy innych własnych systemów w innych programach i w ten sposób jeszcze zwiększysz Swoje dochody 😉

Działamy na podstawie umowy członkowskiej. Twoje zarobki rozliczane są przez PIT 8C od dodatkowych dochodów. Na początku umowy otrzymujesz dodatkowe rabaty, a od poziomu menadżera co 3 tygodnie otrzymujesz wypłaty na konto. Od poziomu dyrektora rozliczasz się już jako działalność.

Nie, nie jest. W polskim prawie system piramidalny jest zabroniony,  a firma istnieje na rynku już ponad 50 lat, jeśli byłaby piramidą już dawno by się nią zajęli. Poza tym istnienie realnych produktów, plan zarobkowy i rozwojowy dla nowych członków (nie tylko dla tych z góry), naliczanie prowizji za sprzedany produkt a nie za „wejście” nowej osoby do grupy, i możliwość zakupu produktów nie tylko przez zarejestrowanych użytkowników wszystko to powoduje że firma nigdy nie będzie uznane za piramidę finansową