Plan marketingowy

Jak każda firma działająca w systemie MLM tak i ta ma swoje poziomy i ich nazewnictwo. Warto się z nimi zapoznać bo o ile nie ma znaczenia czy chcesz zostać "Purpurową Księżniczką Jednorożców" czy "Diamentowym Dyrektorem Prezydentem" ważne jest aby było jasne do czego dążymy.

Tak wygląda plan marketingowy MLM na którym działamy:

Jednak zanim pomyślisz o prezydenturze i czeku wartości 1 000 000 $ za awans polecam zająć się zdobyciem Dyrektora.

Od Złotego Dyrektora  też jest wprowadzony program samochodowy więc za późniejsze awanse otrzymujesz nie tylko kasę ale i auta. 

Jak to działa? 

Każdy produkt w katalogu ma przypisaną swoją wartość punktową w zależności od ceny. I tak możesz mieć produkty wartości od 1 punktu do ponad 100. I teraz od tego czy zrobisz zamówienie na 100 punktów firma uzależnia 2 rzeczy: otrzymanie Twojej wypłaty i darmową dostawę – a wszystko po to aby właśnie ułatwić Ci budowanie swojego biznesu i zdobywanie tych 100 punktów z każdym katalogiem. Punkty które zdobywasz samemu składając zamówienie są to Punkty Personalne/Osobiste (PP). 

Jeśli zdecydujesz się na budowę swojej struktury to poza Twoimi osobistymi punktami zdobytymi przez Ciebie będziesz miał do czynienia z Punktami Grupowymi (PG). Jest to suma wszystkich punktów zdobytych przez Ciebie, Twoich partnerów i ich poleconych, te punkty z kolei przekładają się na Twój awans

pierwsze poziomy są nazwane % i przechodzenie przez nie powinno być etapem nauki i poznawania firmy, i tak wchodząc na 4% a później 8% dostajemy upusty (dodatkowo do naszego standardowego 20% rabatu na zamawiane przez nas produkty) Przy wdrożeniu całego systemu i regularnym promowaniu odpowiednich treści ten etap przeskakujesz w 1 katalog

Od poziomu 12% wzwyż poza dodatkowymi rabatami otrzymujemy dodatkowo wypłaty które przychodzą nam na konto

mamy 17 katalogów w roku wiec i wypłat jest 17 🙂

 

Sama firma przedstawia swój plan na Twój biznes w sposób pokazany po lewej:

jeśli zaprosisz do swojej struktury tylko 4 osoby które zrobią zamówienie za 100 punktów każdy, Ty awansujesz na 4 %

Następnie jeśli pomożesz- czytaj wytłumaczysz jak to zrobiłeś tym 4 osobom i oni zrobią to samo Ty wskoczysz na 12 %, a jak pomożesz im osiągnąć 12% Ty wchodzisz na 24%. 

Oczywiście jest to duże uproszczenie bo aby zdobyć 12% równie dobrze możesz zaprosić 15 osób na poziomie 0% które zrobią po 100 punktów w jednym katalogu i też to osiągniesz (ich 1500 plus Twoje 100 punktów = poziom 12%)  🙂 

oczywiście aby mieć 17 wypłat trzeba zrobić min 100 punktów, w tym jakąś nowość w każdym katalogu, gdyż jest to warunek konieczny do uzyskania wypłaty. Musisz tego pilnować w przeciwnym razie punkty naliczają się nam jako dodatkowy rabat i tak jak np będziesz mieć 1000 zl do wypłaty a nie zrobisz zamówienia za 100 punktów kasa zamiast na konto zrabatuje Ci następne zamówienia (na poziomie 12 Twoje 100 punktowe zamówienie kosztuje Cię ok 35 zł więc trochę Ci zajmie zanim „wybierzesz” taką zapomnianą wypłatę- kilka katalogów ze 100 punktowym zamówieniem ;p ).

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam KALKULATOR WYPŁAT. Proszę pobierz go do siebie na dysk google i zapisz jako Kopię zanim zaczniesz używać. Z niego się dowiesz ile osób na którym poziomie musisz mieć aby wskoczyć wyżej i jaki to wpływ będzie miało na Twoje zarobki.