Co Należy Zrobić

Aby otrzymać bezpłatnie mój DZIAŁAJĄCY DLA KAŻDEGO system i zacząć z nim zarabiać musisz wypełnić ankietę kwalifikacyjną, przejść przez procedurę rejestracji i złożyć dla siebie zamówienie za min 100 punktów czyli ok 320 zł.

Po co rejestracja z mojego linku?

Tylko osoby będące w mojej strukturze w tym projekcie otrzymają TEN system, szkolenia i moje wsparcie bezpłatnie. 

TEN system jest stworzony pod TEN KONKRETNY program zarobkowy. Wiedzę zawartą w tym projekcie sprzedaję osobno więc jeśli nie chcesz skorzystać z tego rozwiązania a chcesz je dopasować pod inne swoje MLM możesz zakupić szkolenie gdzie wytłumaczę Ci co, gdzie i jak należy zrobić wraz z całym systemem  >>> TUTAJ<<< w cenie 2497 zł z moim wsparciem (tak jak w tym projekcie) lub samo szkolenie w cenie 497 >>>TUTAJ<<<  bez systemu i wsparcia za to z całą wiedzą dzięki której będziesz mógł sobie zrobić taki system .

Po co zamówienie?

System działa jeśli partnerzy działają. Jeśli przyznałabym Ci dostęp „bez wkładu własnego” istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że nie docenisz wartości tego rozwiązania, będziesz się ociągać i nie będziesz wystarczająco zmotywowany by szybko wszystko skończyć, bo nie będziesz mieć parcia by nadrobić „inwestycję” i zrobić to co zrobione ma być, aby zacząć zarabiać.

W ten sposób jesteś zmotywowany do działania, no i oczywiście takie rozwiązanie pozwala na selekcję osób – Ci którzy nie są poważnie zainteresowani i chcą wejść „tylko na próbę” odpadają w przedbiegach- nie szukam takich ludzi. Nie chcę sytuacji w której ktoś nie wykona wszystkich kroków, bo mu się nie będzie chciało i będzie później marudził, że mu system nie działa! Albo w połowie stwierdzi, że chyba woli tradycyjne spamowanie ludzi, bo taka forma działania na starcie wydaje się łatwiejsza więc taki tryb pracy bardziej mu odpowiada – wymaga mniej zachodu- nie trzeba się uczyć nowych rzeczy i w ogóle nie trzeba się przygotowywać tylko siadasz i spamujesz. Ale pamiętaj, wdg zasady Pareto 80 % działań odpowiada za 20 % wyników więc im w coś włożysz z początku mniej pracy, tym później będziesz musiał włożyć jej więcej, by osiągnąć podobny wynik, w przeciwnym razie rezultaty będą gorsze.

Ja chcę ludzi którzy świadomie podejmują decyzję, ambitnych, zdecydowanych i nastawionych na szybkie i konkretne działanie, takich którzy chcą szybko zbudować dochód w miarę możliwości najbardziej zbliżony do pasywnego, tacy którzy szanują swój czas i innych użytkowników internetu i nie chcą męczyć ich spamem. Myślę, że Ty też wolisz pracować z takimi osobami. Poza tym dodatkowym plusem takiej sytuacji jest to że jeśli się „zepniesz” i postawisz swój system w dajmy na to 2-3 dni to już zaczyna on działać dla Ciebie i istnieje szansa że jeszcze w tym pierwszym katalogu uda Ci się „odkuć” 😉