O Systemie Wypłata Online

Wykorzystaj zasadę Pareto i Internet do stworzenia dochodu online.

O Co W Tym Chodzi

Już nie musisz męczyć znajomych i nieznajomych by „dołączyli do Ciebie”. Przestań błagać o partnera. Zacznij działać mądrze. Nie musisz słuchać setek odmów czy robić listy 100 kontaktów. Nie daj sobie wmówić że tak trzeba bo to nie jest prawdą. Stwórz Własny MLM w oparciu o odwrócony marketing i pełną automatyzację dzięki którym rzeczywiście skupisz się na najważniejszych aspektach Twojego biznesu. Przestań reagować na wydarzenia i okazje a zacznij samemu je tworzyć. 

Szkoda Życia Na Nieefektywne Działanie

Od zawsze wykorzystuję zasadę Pareto wszędzie gdzie się da bo lubię sobie upraszczać życie. Wolę poświęcić z początku trochę więcej czasu na odpowiednie przygotowania aby później cieszyć się szybszymi i lepszymi efektami, swobodą i wolnością której bym nie miała bez wcześniej wykonanej pracy.

Agata Szpiech
Założycielka

Wizja

"Chcę rozwalić stary, mozolny, kulejący i przeciekający stereotyp marketingu sieciowego i pokazać Światu że da się inaczej, przyjemniej, i bez poświęcania swoich cennych dni zbudować biznes który oparty jest o coś zupełnie innego niż namawianie ludzi by do Ciebie dołączyli."

Jeśli coś psuje się od środka to nawet najlepsze perfumy nie przykryją smrodu. Tak samo jest z Marketingiem Sieciowym w jego przestarzałej formie. Na brak rezultatów, frustrację i hejt nie pomogą kolejne szkolenia motywacyjne czy sprzedażowe. Przyzwyczailiśmy się że tak już to w tym biznesie musi wyglądać i pierwsze informacje jakie otrzymujesz od lidera dotyczą nie przejmowania się odmowami. Fajnie? O ile nie lubisz się katować to raczej niezbyt miła perspektywa . Po to powstał ten system aby pokazać Tobie i każdemu kto poszukuje lepszych rozwiązań że da się prowadzić taki biznes bez narażania się na odmowy, na spamowanie, na błaganie, na robienie list znajomych i na ciągłą walkę z samym sobą .

Ucz się od Najlepszych

Po co powielać niedziałające schematy i szarpać się z pozyskaniem i szkoleniem każdego jednego lidera? Zobacz jak zrobić żeby sami się do Ciebie zgłaszali i sami się szkolili!

Ucz się wtedy kiedy Ty masz na to czas i ochotę

Już nie musisz wybierać między zawiezieniem dziecka do przedszkola, nagłą i niezapowiedzianą wizytą ukochanych rodzicieli a szkoleniem- uczysz się i pracujesz kiedy Ty masz czas i ochotę

Działaj według zasady Pareto

System umożliwia Ci zajęcie się tylko tymi rzeczami którymi naprawdę powinieneś się zająć prowadząc własny biznes, Cała reszta jest robiona za Ciebie.

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą utalentowanych ludzi  poszukujących lepszych rozwiązań. Nie zgadzamy się z ogólnie przyjętymi dogmatami w których to Twój lider ma zawsze rację i musisz działać tylko według jakiegoś odgórnie ustalonego schematu bo inaczej nie osiągniesz rezultatu. Każdy z nas ma unikatowy pakiet doświadczeń i zainteresowań a to powoduje że każdy z nas ma swoją własną historię do opowiedzenia i  robi to na swój unikalny sposób. To co nas łączy to wiara w to że da się żyć inaczej i według własnych zasad, że wcale nie trzeba poświęcać wielu godzin i nerwów by otrzymać środki potrzebne do spełniania swoich fantazji. Wszyscy tu wiemy że są rzeczy na które po prostu szkoda naszego cennego czasu, i jeśli można tego uniknąć to czemu by nie skorzystać z takiej opcji. 🙂